انجمن علمی دانشجویی دانشکده ی معارف اسلامی و مدیریت به پیشنهاد استاد راهنمای انجمن و با همکاری معاونت پژوهشی دانشکده‌ی مدیریت دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) در راستای ارتقای سطح مهارتی دانشجویان، کارگاه رزومه نویسی کاربردی را برگزار کرده است. 

ما در برگزاری این کارگاه درصدد رفع نیاز دانشجویان بوده ایم. بسیاری از دانشجویان علیرغم اینکه سوابق آموزشی، پژوهشی و کاری خوبی دارند، نمی توانند آنها را در قالب یک رزومه منسجم برای شرکت در مصاحبه های دکتری و مصاحبه های کاری ارائه کنند. بسیاری از کارگاه هایی که در خارج دانشگاه و توسط مؤسسات خصوصی برگزار می شود، مبالغ بالایی را از شرکت کنندگان دریافت می کنند.

معاونت آموزشی انجمن علاوه بر تبلیغ در سطح دانشجویان، با همکاری دبیر به تبلیغات کارگاه در سطح انجمن های دانشجویی کشور پرداخت و در نهایت دانشجویانی از سایر دانشکده های دانشگاه و سایر دانشگاه های کشور (8 دانشگاه) در این کارگاه ثبت نام کردند.

Picture1
Picture2

در ادامه با یکی از فارغ التحصیلان موفق دانشگاه، آقای عزیزی، برای هدایت این کارگاه هماهنگ شدیم

جلسه، با تلاوت آیاتی از قرآن کریم شروع شد. استاد محترم کارگاه به طور مستقیم اداره کلاس را برعهده گرفتند. 1 ساعت اول کارگاه با بحث پیرامون ضرورت و اهمیت رزومه و تعریف شرکت کنندگان از رزومه پیش رفت. در ادامه ایشان نکاتی را پیرامون رزومه نویسی کارردی مطرح کردند و در نهایت رزومه های دانشگاهی برخی اساتید مورد بررسی قرار گرفت

0
مایل به شنیدن نظرات هستیمx