انجمن علمی دانشجویی دانشکده ی معارف اسلامی و مدیریت به پیشنهاد استاد راهنمای انجمن و با همکاری معاونت پژوهشی دانشکده‌ی مدیریت دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) در راستای ارتقای سطح مهارتی دانشجویان، کارگاه رزومه نویسی کاربردی را برگزار کرده است. ما در برگزاری این کارگاه درصدد رفع نیاز دانشجویان بوده ایم. بسیاری از دانشجویان علیرغم اینکه سوابق آموزشی، پژوهشی و کاری خوبی دارند، نمی توانند آنها را در قالب یک رزومه منسجم برای شرکت در مصاحبه های دکتری و مصاحبه های کاری ارائه کنند. بسیاری از کارگاه هایی که در خارج دانشگاه و توسط مؤسسات خصوصی برگزار می شود، مبالغ بالایی را از شرکت کنندگان دریافت می کنند.

معاونت آموزشی انجمن علاوه بر تبلیغ در سطح دانشجویان، با همکاری دبیر به تبلیغات کارگاه در سطح انجمن های دانشجویی کشور پرداخت و در نهایت دانشجویانی از سایر دانشکده های دانشگاه و سایر دانشگاه های کشور (8 دانشگاه) در این کارگاه ثبت نام کردند.

در ادامه با یکی از فارغ التحصیلان موفق دانشگاه، آقای عزیزی، برای هدایت این کارگاه هماهنگ شدیم

جلسه، با تلاوت آیاتی از قرآن کریم شروع شد. استاد محترم کارگاه به طور مستقیم اداره کلاس را برعهده گرفتند. 1 ساعت اول کارگاه با بحث پیرامون ضرورت و اهمیت رزومه و تعریف شرکت کنندگان از رزومه پیش رفت. در ادامه ایشان نکاتی را پیرامون رزومه نویسی کارردی مطرح کردند و در نهایت رزومه های دانشگاهی برخی اساتید مورد بررسی قرار گرفت

Picture1

بحمدلله این کارگاه که اولین کارگاهی است که انجمن این دوره برگزار می­کند، با استقبال از سوی دانشجویان داخل و خارج دانشگاه همراه بود ولی شاید آن طور که باید نتوانست ابهامات موجود در ذهن برخی اساتید را برطرف کند و آنها برگزاری این کارگاه را به منظور تشویق دانشجویان به جمع کردن رزومه تلقی می کردند؛ در صورتی که قسمتی از کارگاه توسط استاد محترم کارگاه به موضوع اخلاق رزومه نویسی اختصاص یافت.

0
مایل به شنیدن نظرات هستیمx